[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Raudonuodegės papūgėlės - Pyrrhura gentis
logo

Raudonuodegės papūgėlės - Pyrrhura gentis

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė sailor » 2012.12.09 05:51

Nuotraukos tai labai gražios, tiek evers, tiek kaukutės BRAVO . Tik aš tai labai nesidžiaugčiau tokiu santykių pašiltėjimu, visgi čia mama su sūnumi, o jeigu užsinorės veistis ir kiaušinius dėti?
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė gede » 2012.12.09 10:38

aš tai bijau tų kiaušų, kaip velnias kryžiaus. Kažkaip nenutuokiu, kur reiks paukštyčius dėti :nežinau: , neužkasinėsiu(neteko) gi kaip kašarų 8O

sailor, o kas būna jei papagajai tėvai-vaikai kartu gyvena? Taip įsivaizduoju, kad jei inkilo nedėsi, tai sekso tarp jų nebus, ten kad kutinasi lyg ir normalu, argi paukštis turi nuomonę-mama-tete, įtariu jam giliai dzin. anas kaip su plunksniu draugauja ir tiek(imho)
Vartotojo avataras
gede
 
Pranešimai: 4906
Užsiregistravo: 2007.12.09 18:20
Miestas: Panevezys
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.12.09 12:57

Niekas jiems per daug isijausti neleis,laisveje gali buciuotis,kutinetis kiek jiems patinka,man tuo geriau , nereikia sekti kad vienas kitam akiu neiskabintu,nes budavo,kad susikibdavo tikrai nejuokingai,o veistis neprades,nes skirtinguose narvuose gyvena
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.12.09 12:59

ebai,geltonas ant ledo tik kai laisveje,o narve atsigriebia :crazy2:
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.12.09 14:51

gede, seksas ir be inkilo būna, seksas tai pats savaime nieko baisaus, va kai kiaušiniai ir noras tikrą šeimą sudaryti ir palikuonių susilaukti prasideda, tada jau bėda. Ir jau kai tai prasidės, tai joks laikymas atskiruose narvuose nepadės, nes patelė norės perėti. Kad kutinėjasi, tai gražu, tik kutinėjimasis - tai įsileidimas į intymią zoną ir visiškas pasitikėjimas. O tokie santykiai dažniausiai veda ir toliau (aišku, tas rimtesnis dalykas tai jau nuo hormonų veiklos priklauso).

O jeigu taviškiai vaikučių susilauktų, tai tikrai rastum, kam juos parduoti, gi ir gražūs ir jaukūs paukščiukai bus (net neabejoju, kad jaukius išaugintum).
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.12.09 16:40

Aisku,labai nenoreciau,kad kike pradetu instinkto pagauta pradetu sau narve viena pati kiausinius det,kol jie buna palaidi poruotis neturi kada,daznai pas mane ant peties sedi,arba duodasi po savo zaidimu aikstele,tas pasikutinjimas kol kas labai trumpai vyksta ir kaip tada man reiketu elgtis kad iki tu kiausiniu nedaeiti?Paleisti atskirai negaliu,nes dada kazkuris uzdarytasis siaubinga triuksma kelia ir stresuoja.
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė HEKTOR » 2012.12.12 22:40

klausykit o glostant musus papugas jos nepriklausomai nuo lyties sparnukais sujudina ? :) nes pagal elgesi atrodo kad pas mane mergaite :P
Vartotojo avataras
HEKTOR
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2011.11.24 14:48
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.12.13 10:05

Meilutis kai mazas buvo tai judindavo pritupes,dabar jau seniai taip nebedaro,o ir pasiglostyt nebenori,tik galva duoda pakasyt,yra ismandrejes,visos panos jo :xaxaxa: o Kike niekada nekilnoja sparniuku.Man atrodo tas sparniuku kilsciojimas nuolankumo zenklas,ir jis turbut nuo lyties nepriklauso
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė evers » 2012.12.13 11:52

maniškis judina,tai ir aš buvau pagalvojus ,kad gal mergaitę...bet man nesvarbu,svarbu,kad mielai leidžiasi glostoma,kutinėjama...
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė HEKTOR » 2012.12.13 22:35

Na man maloniau butu jei jis butu berniukas, korisas :P
Vartotojo avataras
HEKTOR
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2011.11.24 14:48
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius