[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Raudonuodegės papūgėlės - Pyrrhura gentis
logo

Raudonuodegės papūgėlės - Pyrrhura gentis

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė kaukute » 2011.12.14 14:01

Kvieciau ir treciojo seimininka i frm,gal dar pasirodys ir jis,butu smagu visus tris matyti cia :girl_dance:
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė Kukutis » 2011.12.15 12:43

oi,evers,net sveikas pavydas paeme :crazy jauciu ir man reikia greiciau puosti eglute,gal koks Kaledu senis uzsuks ir pas mane :unsure:
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.12.16 16:15

eh pliškenamės,kad nei vienos plunksnos sausos nelieka... :pooh_lol: Liuka labai miela,tik kad vaikams vis į ausį įkanda ir taip ,kad paleist nenori...šiaip matosi ,kad laisvėj gyvenusi,narvelin nenori visai,bet vaikai ja baudžia už įkandimus tai tenka ir narve laiką leist...labai miela papūgėlė,kaip patinka ant nugaros gulėt ir kai glostinėji patinka..
Prikabinti failai
DSCF2268.JPG
DSCF2269.JPG
DSCF2272.JPG
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.12.16 16:22

Uj koks mielas mažylis :pooh_lol: Bet kokios akys įdomios, aplink jas plunksnų nėra :)Mano Lutis irgi žnybt pradėjo, man atrodo iš meilės :pooh_lol: Atseit valo, bet per stipriai gaunas. Tai po truputį jau atpranta, nes neleidžiam taip.
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2011.12.16 17:12

Teisingai,uz kandimus reikia nubausti,nezinau is kur jie susigalvojo ta ausu pakramtyma,mano dukryte kepure uzsideda,kad ausis apsaugot :pooh_lol: ,kai saviske paleidziu ji iskart savo mazajai seiminikei ant galvos isitaiso o paskui ir ausys kencia :pooh_lol:
Nesenei kai tevai buvo palaidi tai ir tevukas isigrasino pas mane nt peties atsiset,as kazkaip ne taip galva pasukau,tai iskiepijo man i ausi,jau galvojau galesiu dar viena auskara vertis :crazy ,maziuku ikandimus tai su bucinukais po tevuko galeciau palyginti :D
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.12.16 17:41

oi kokie kandžiotojai... :pooh_lol: mano Haris man dar nėra buvęs įkandęs,o Liuka jau nesyki,bet moka atsipirkt,tas akyčių grožis atperka,moka dar taip prisiglaudus pabūti.. :give_heart:
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2011.12.16 19:26

Ui koks gražuolis. :give_heart:
O jau akys, akys. :give_heart:
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė HEKTOR » 2011.12.17 10:43

o kokios naujienos evers paeme papugele :) tai va dabar lakstyk su skudureliu paskui ji kaip as :D o tavo fotkinasi be problemu ? nes savo praktiskai negaliu nufotkinti jis iskart puola kandzioti fotika :D
Vartotojo avataras
HEKTOR
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2011.11.24 14:48
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.12.17 10:48

mano Liuka į fotika nereaguoja,o ausys kaip patinka :girl_cray2: dėl skudurėlio man neatrodo problema,auginu :fly2: 8..tad dažnai jų buvimo vietose patiesiu laikraštį,aišku tenka ir valyt,bet aš jau pripratus :D dabar Hektor kaip giminės tapom :pooh_lol: :pooh_lol: man jo balsiukas patinka,toks tylus pas Liuka jis.. :give_heart:
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė HEKTOR » 2011.12.17 12:52

jo balsas man irgi patinka :) as ant spintos ranksluosti pakabinau labai jau megsta ranksluosti popugaicik kartai ir miega jame :D ausys mano ir megsta reikes rukytu kiaules ausu pripirkti ir ant savuju pakabinti :D
Vartotojo avataras
HEKTOR
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 2011.11.24 14:48
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 40 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius