[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Rastas paukštelis, ką dabar daryt?
logo

Rastas paukštelis, ką dabar daryt?

Čia šnekamės apie visus kitus paukščius

Standartinė MonikutePr » 2012.08.21 12:24

Sveiki visi :) Taip išėjo, kad vakar tokiam sandelyje radau balandžio jauniklį iškritusi iš lizdo(lizdas buvo labai labaai aukštai todėl negalėjau jo ten ikelti, o palikti irgi nenorėjau nes ten amžinai kiaunės vaikšto), matos kad iš aukstai krito, nes šlubuoja :asaros: Poto po kelių valandų man atvežė dar vieną dar mažesnį balandžiuką, jo viena kojytė buvo įsipainiojusi į virvę ir to koja kaip perpjauta tos virvės yra ir dar tas paukščiukas toks kaip išsižerges yra, jis jų negali normaliai laikyt(po savim)ir nepastovi dėlto 8O
Nu tai va, aš norėjau paklausti ką jiems valgydinti ir kaip tai daryti, nes žinau kad juos tėvai kitaip maitina nei kiti paukščiai :unsure: Vakar jie palesiojo visokių sėklyčių ir dar tas mažius košytės palesė, o tas didesnis skersas į mane žiūri :unsure: Beto jų gūžiukai tokie beveik tušti, bet šeip tai jie tokie judrus, nenusilpę, todėl prašau padėkit man :)
Vartotojo avataras
MonikutePr
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 2010.06.08 19:43
Augintiniai:

Standartinė laura123 » 2012.10.10 11:40

Sveiki. Vakar vėlai vakare prie kelkraščio radau sužeistą varną. Įtariam, kad ją galėjo patrenkti, kliudyti mašina. Sparnus valdo normaliai, bet nebelansuoja, nepastovi ant dviejų kojyčių, tai įtariam, kad gali būti kojytė lūžus. Kadangi niekad nebuvau parsinešus jokių sužeistų paukščių, norėjau pasiteirauti, ką reiktų daryti? Kol kas įdėjau paukštį į gan erdvų krepšelį, uždengiau kilimėliu. Daviau batono, pamirkyto piene, kažkiek lesė. Vandens negeria. Esu labai pasimetus, ir nežinau, ko griebtis, kaip sužinoti, kas yra varnai, ar geriausia dar laukti, kol ji apsipras, jos nečiupinėti? Duokit patarimų, būčiau labai labai dėkinga.
laura123
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012.10.10 11:32
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.10.11 03:07

Ar koja lūžusi, gali pamatyti, atsargiai pačiupinėjus ir palanksčius abu kojas. Nežinau, kokiame mieste gyveni, bet gerai būtų ir veterinarui parodyti, jeigu tik jis apsiims apžiūrėti ir koją sutvirtinti (jei lūžusi). Čia rasi informacijos apie pirmąją pagalbą skubiais atvejais viewtopic.php?f=16&t=6094 .

Varnos yra visaėdės, taip kad maisto duok kuo įvairesnio - įvairių kruopų, košių, vaisių, daržovių, kietai virto kiaušinio, varškės, mėsos. Mėsos būtinai reikia.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė laura123 » 2012.10.11 12:43

gyvenu Klaipėdoje. Kiek klausinėjau žmonių, tai nepatarė eiti pas veterinarus, nes paprastai jie arba užmigdo, arba paprašo pinigų konsultacijai/gydymui. Pas mane šiuo metu ne kokia finansinė padėtis, veterinarijos klinika, įsikūrusi šalia mano namų, vien už konsultaciją ima 30lt, o dar be to, čia ne naminis gyvūnas, dažniausiai laukinių paukščių priežiūra/gydymu jie neužsiema. Kažkodėl drįstu abejoti, kad jie paims paukštį ir imsis juo rūpintis, gali būti, kad tiesiog užmigdys. Na, bet kokiu atveju, dėkui už patarimus. Kol kas laikysiu pas save, rūpinsiuos, kol atsigaus.
laura123
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012.10.10 11:32
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.10.11 13:19

Kojas tai būtinai apžiūrėk, ar nelūžusios, jei kas, įtverti reikės.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė laura123 » 2012.10.11 22:38

labai sunku nustatyti, ar lūžus, ar ne. Vieną koją sunkiai judina, atsitot ant kojų negali. Tai ko gero ir bus lūžis kažkoks. Bet toje temoje nelabai aiškiai parašyta, kaip imobolizuoti. Gal galima konkrečiau kažkaip? Tiesiog pridėti kelis pagaliukus išilgai kojos ir pritvirtinti juos?
laura123
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2012.10.10 11:32
Augintiniai:

Standartinė nile » 2012.10.11 23:53

Gal tu nešk pas veterinarą,o mes visi susimesime ir apmokėsime veterinaro išlaidas.Kaip mano kolektyvas ? aš už.
Vartotojo avataras
nile
 
Pranešimai: 2708
Užsiregistravo: 2010.08.15 03:41
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Drauge » 2012.10.12 00:04

Sveiki, šiandieną vienoje iš prekybos centrų, kuriuose nėra gyvūnų parduotuvės, jau ne pirmą kartą priklydo paukštis, iš pradžių maniau, kad tai kokia zylė priklydusi, bet tas paukštis nebijo paimamas į rankas, nebijo visai žmonių ir yra Špokas, aš jį dabar parsinešiau namo, nes gatvėje pagautų katinas ir nustiptų iš šalčio, gaila paukščio, jis dar visai mažiukas, bet skraidyti jau moka, gal patartumėte ką man daryti? :)
Drauge
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2012.10.11 23:56
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.10.12 03:26

laura123, nagi, pridedi kokius pagaliukus iš abiejų pusių ir apvynioji kuo, tvirtai, kad tie pagaliukai nejudėtų.

Drauge, ar tikrai ten špokas (varnėnas)? Gal koks iš kieno namų pabėgęs paukštis. Dėk nuotrauką. O jei tai tikrai laukinis paukštelis, skaityk šią temą viewtopic.php?f=18&t=410
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Vikute » 2013.04.28 11:06

Sveiki, draugams i namus kaimynas atnese pauksti kuris pamate jog ji kapoja kiti pauksciai, prisegu foto. Kas tai per paukstis ka jis valgo? Jie prase surats kas galetu priglaust iki rytojaus ir nuvezt ryt i gamtininkus nes gamtininkai gali ryt priimt, nes kitaip zada pailkt prie konteinerio nes ryte turi eit i darbus... As bijau pas save imt kad neuzkresciau Emuslio jei neduok D jis sirgtu. Sedi dezutei, kvepuoja, niekur neskrenda, nežinau gal jauniklis koks? Panasus i strazda bet snapas kazkoks labai ilgas 8|
Prikabinti failai
photo.JPG
Vartotojo avataras
Vikute
 
Pranešimai: 3700
Užsiregistravo: 2007.01.23 23:25
Miestas: Vilnius
Augintiniai:


Grįžti į Laukiniai paukščiai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius