[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Narvo dezinfekavimas
logo

Narvo dezinfekavimas

Narvai, maudynės, karpymai, žaislai ir t.t.

Standartinė Tadux » 2011.10.13 17:49

man reikia butent bio kill :pooh_go:
Tadux
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 2010.05.24 20:21
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2011.10.13 17:52

Tai gal dėl erkučių? Su erkutėm labai gerai kovojo vazelinas. :)
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė nile » 2011.10.14 01:22

Kodel butent jo?KO taip retai lankaisi forume?
Vartotojo avataras
nile
 
Pranešimai: 2708
Užsiregistravo: 2010.08.15 03:41
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.10.14 02:28

Bio Kill šiuo metu niekur neįsigysi, jau senokai nėra, kol kas jis nelicenzijuotas įvežimui į Lietuvą. Kaip tik šiandien klausiau Vilniaus Senamiesčio veterinarinėj (aš ten vis ką nors nusperku arba bent užeinu su vet. gydytoju paplepėti), sakė, neaišku, bus licenzijuotas ar ne. Bent jis man sakė, kad dabar tokia politika - neleisti pigesnių preparatų, o palikti tik tuos brangiuosius, kaip Frontline ir pan. Beje, vetas man sakė, kad jie užsakę kažkokį vokišką preparatą (pavadinimo dabar nepasakysiu), kuris panašus kaip Biokill, tik dar geriau veikia. Balandininkai jį vežasi iš Vokietijos, ir kiti paukštininkai jo prašo. Sakė, turėtų gauti šią savaitę, tai jeigu gaus, man vieną paliks ir aš antradienį atsiimsiu. Tada ir pavadinimą parašysiu.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė daiva3 » 2011.10.14 09:12

Aš pernai biokill zoo vaistinėje tarp stoties ir durgaus įsigyjau :rolleyes:
daiva3
 
Pranešimai: 228
Užsiregistravo: 2011.04.24 17:25
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.10.14 10:24

Tai pernai jo buvo, aš dar pavasarį pirkau, bet žinau, kad jau rugpjūčio mėnesį jo niekur negalima buvo rasti. Tikėjausi, kad iki mano atvažiavimo licenzijas įvežimui vėl išduos, deja...
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.10.19 10:17

Buvau vakar Snemiesčio veterinarinėj, tikėdmasi tą vokišką purškalą atsiimti, deja, jo neatvežė. Ten dirbanti mergina jo pavadinimo irgi neatsiminę, veterinaro tuo metu nebuvo. Su manimi vaikščiojusios mergaitės labau nustebo ir negalęjo patikėti, kad Bio kill nekur nėra, sakę, Buivydiškėse tikrai yra ir daug. Jos, norėdamos man padėti, perskambino per kelias veterinarines ir tikrai įsitikino, kad Bio Kill niekas neturi. Skambinome į Buivydiškes - yra, tie irgi nustebo, kad kitur nėra, mat, turėjo atsargų nemažai iš seniau. Tai nvažiabau į Buivydiškes ir nusipirkau. Kai veterinaras sužinojo, kad niekur kitur nėra ir kad pas juos nebebus, kai šituos parduos, sako man: tai pirk visus :crazy . Bet visų nepirkau, palikau lietuviams. Tai va, noriu pasakyti, kad jeigu kam reikia to Bio kill, važiuokit sjubiai į Buivydiškes, nes paskui ir ten nebus. Kol kas mačiau visų trijų dydžių.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė lea » 2011.10.19 19:38

o ką reiškia Buivydiškėse? buvydiškių gatvėj ar ten tam rajone kažkiam? 8|
tai kai pasakėt, kad niekur nėra, tai jaučiu dabar ir pardavinės už atitinkamą kainą 8|
Vartotojo avataras
lea
 
Pranešimai: 3287
Užsiregistravo: 2008.08.24 21:59
Miestas: Crawley, UK
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.10.20 00:35

Buivydiškių veterinarijos klinikoje, Buivydiškėse, Klinikų g. 1. Ten viskas pigiau, nei kitose klinikose, tiek paslaugos, tiek vaistai. Vilniečiai, kurie šunis ar kates turi, žino. Nemanau, kad jie kainas užkels, kai ir šiaip neužsikėlę.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:


Grįžti į Buitis ir higiena

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius