[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Prijaukinimas
logo

Prijaukinimas

Jaukinimas, dresavimas, žaidimai su augintiniais ir t.t.

Standartinė blogiukeeee » 2014.05.17 18:47

sailor, o kas jei ją aš paglostau kai ji ne narve ir ji neskrenda? Jos toks žiovimasis yra per daug išreikšta, nes būna jog aš toli, o ji prieš sakydama LABAS daug kartų įspėja per atstumą. Kažkas ją ne taip jaukinosi, arba per daug gąsdino. :yes4:
Vartotojo avataras
blogiukeeee
 
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2011.08.25 12:18
Miestas: Raseinių rajonas
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.05.18 01:39

Jeigu ir nenuskrenda, tai nereiškia, kad jaučiasi saugiai ir patogiai. Reikia stengtis, kad paukštis nebūtų įsitempęs, atsipalaiduotų, pats jaustųsi drąsiau. Paskutiniuose video, berods, prijaukinimo temoje kur įdėjau, vaizdžiai matosi, kaip pakeitus taktiką į teigiamą pusę pasikeičia paukščio elgesys. Norėjau dar tą Birdtricksų video surasti, kurį minėjau, bet neradau. Esmė ten tokia - artini ranką prie paukščio, pamatai, kad paukštis jaučiasi nesmagiai, ir sustoji, laikai ranką per atstumą iki tol, kol paukštis pradeda atsipalaiduoti. O tada klikteli (na, čia nebūtina, bet klikeris yra neblogas dalykas) ir paskatini paukštį už tą atsipalaidavimą. O paskatinime ir yra visa esmė. Skatini ne skanėstu, kuris reikštų vėl priartėjimą prie paukščio, o tuo, ko tuo metu paukštis labiausiai nori. O labiausiai jis tuo metu nori, kad žmogaus ranka nuo jo pasitrauktų. Tai pagiri paukštį ir patrauki ranką. Po kurio laiko ir vėl tą patį darai, ir pastebėsi, kad kaskart paukštis ranką prisileidžia vis arčiau iki sunerimdamas, įsitempdamas ir įspėdamas nesiartinti, kol galiausiai taip ir lieka atsipalaidavęs. Pabandyk, tikrai veiksmingas būdas :yes4: .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė blogiukeeee » 2014.05.26 15:58

Bandom bandom mes sailor :winkas:
Vartotojo avataras
blogiukeeee
 
Pranešimai: 327
Užsiregistravo: 2011.08.25 12:18
Miestas: Raseinių rajonas
Augintiniai:

Standartinė Agnekakariki » 2014.06.04 11:48

Sveiki, daug skaitau apie papūgų jaukinimą, tad galiu tik pritarti tiems, kurie rašo, jog viskam reikia daug kantrybės ir noro. Va mūsų Meilutė pas mus namie nuo spalio mėn. Pradžioje buvo apsirgusi, todėl teko naudoti nelabai jai patikusias procedūras ir imdavau į rankas tik su rankšluosčiu. Kai pasveiko, pradėjau jaukintis. Kakarikiai (kiek skaičiau) nėra labai jau rankinės papūgos, bet... Pradėjau nuo skanėstų laikomų ant piršto galo, trečioje dienoje išdrįso paimti, dabar tai daro be vargo ir baimės (rankų baimė buvo dėl mano ėmimo su rankšluosčiu). Kadangi ji dar jaunutė, liepą bus tik metai, todėl yra be galo smalsi ir atsargi. Dabar kuomet paleidžiu iš narvelio ant narvo durelių apačios padedu savo ranką ir sakau OP, pradžioje stovėdavau po 10-15 min. ir nelipdavo, dabar po 2 savaičių užšoka ir skrenda. Kuomet sėdžiu ir knygą skaitau, visuomet ant sulenkto kelio padedu jos skanėstą ji drąsiai atskrenda, sulesa ir nuskrenda. Dabar bandysiu pratinti prie prisilietimų, tačiau viskam reikia laiko ir noro. Kas keisčiausia ji beveik nebijo mūsų 8mečio sūnaus, dažnai tupia jam ant peties ir galvos, lenda į bliuzono kišenes, o manęs ir privengia, ir laukia, nes žino, kad jos maitintoja - tai aš :preved:
Vartotojo avataras
Agnekakariki
 
Pranešimai: 40
Užsiregistravo: 2013.11.05 10:17
Augintiniai:

Standartinė TEJA » 2014.06.09 10:21

Turim ir mes vieną problemytę.. Mūsų Čilis nelipa ant rankų.. nors paukštis visiškai nebailus, prašosi glostomas, į rankas imamas nesipriešina, tik ant rankų lipti nenori. Buvę šeimininkai sakė nemokino to.. Pavyko išmokinti lipti ant pagaliuko, iš pradžių kėlė kojyte bet nelipo paskui po truputi sakant LIPK LIPK jau lipa ant pagaliuko bet ant piršto niekaip... Kiši pirštą tiesiai po pilvuku sakai LIPK bet jis žiuri ir nesupranta ko nori iš jo, arba kiša galvą kad kasytum jį..
Bandžiau jį paėmus statyti ant piršto, bet toks vaizdas kad kojos jam atsijungia, išdėliojau pirštukus gražiai ant piršto, ir po truputį atleidinėju bet jis griūna, linksta,remiasi į delną, o pirštukai jo taip nestipriai apgaubęs, nors su kojom viskas gerai, laksto karstosi, kabo kaip šikšnosparnis, tik kažkokia mistika su tais pirštais... gal jam keista kad pirštai šilti ir minkšti ir jam nemalonu?
Bandžiau ir žaidžiant.. žaidėm su sagom, jis gaudė sagų ryšuliuką, graužė, įsijautė aš padėjau ranką ant lovos ir po truputi sagas užtraukiau ant rankos, tai jis tik užlipęs suprato ir nušoko..
Bandžiau ir su maistu.. niekas neveikia, gal turit kokių patarimų?
Vartotojo avataras
TEJA
 
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 2008.04.13 21:52
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.06.09 18:36

Jeigu ant pagaliuko lipa, tai tuo ir pasinaudok. Vis trumpink pagaliuką iki rankos (paimk jį taip, kad vis trumpesnis galas paukščiui užlipti liktų), paskui laikydama pagaliuką, pirštą ištiesk lygiagrečiai pagaliukui, kad pirštas būtų priglaustas prie pagaliuko lips ant pagaliuko, o užlips ant piršto su pagaliuku, o po kelių kartų gal net pagaliuko nebereiks. Šiek tiek kantrybės, ir išmoks.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė TEJA » 2014.06.10 11:58

Ačiū už patarimą, reikės bandyti, tik dar su pačiu pagaliuku reik padirbėti, nes dar vis galvoja vieną koją uždėjęs lipti ar nuskristi, bet po poros raginimų dažniausiai užlipa
Vartotojo avataras
TEJA
 
Pranešimai: 156
Užsiregistravo: 2008.04.13 21:52
Miestas: KAUNAS
Augintiniai:

Standartinė cikas » 2014.09.03 20:36

Sveiki :): Čia gal ne į temą, bet man sakė kad paukščio, kuris tave pamatęs atskrenda pas tave, tiesiog "prilimpa" kitiems atiduoti negalima. Tokius turiu 2 (iš skirtingų vadų).Ar yra tame tiesos? Šiaip jie pas mane daugiau ar mažiau rankiniai. Kaip pasielgti kad paukščiam būtų geriau? :unsure:
cikas
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2014.06.22 13:01
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2014.09.04 14:12

Bent jau aš tokių prietarų tikrai negirdėjau. :no: Manau, kad spręsti turi pats - ar pats nori auginti tokį paukštuką, ar norėtum jam surasti gerus šeimininknus, pas kuriuos jis tikriausiai irgi skris, jei yra daugiau mažiau rankinis. :winkas:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė cikas » 2014.09.05 16:30

Sveiki :): Tiesa sakant, aš taip pat pirmą kartą išgirdau(bet iš rimto žmogaus)... :crazy2: Na bet nesvarbu. Šiaip sunku skirtis su tais, kuriuos prisijaukinai.Kol kas nežinau tokio žmogaus, kuris mane pakeistų(mano aplinkoj tokių nėra), o jie tokie fainuoliai.Žinau, kad kitos išeities nėra. :(
cikas
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 2014.06.22 13:01
Augintiniai:


Grįžti į Jaukinimas ir dresūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius