[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Prijaukinimas
logo

Prijaukinimas

Jaukinimas, dresavimas, žaidimai su augintiniais ir t.t.

Standartinė justinask2000 » 2011.05.02 21:51

As daug budu isbandziau bet nelabai kas padejo. Turejau as banguotuka Ciki, ji jaukinau tais paceis metodais ir jis visiskai buvo priprates pria manes,tik mazdauk pries 2 savaites Pike ji netycia uzmuse. Tai va Cikis buvo prisijaukintas , o Pike niekaip su manim nebendrauja. :unsure:
Vartotojo avataras
justinask2000
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011.05.02 10:32
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.05.27 15:13

http://www.youtube.com/watch?v=xAU3-K0nfeg&NR=1
Jus tik pažiūrėkite kaip vaizdžiai rodo jaukinimo procesą ir paukščiuko bei žmogaus elgesį.

p.s. nežinau Papooga, pas mane uždėjus "youtube1" peržiūroje nieko gero nerodo.
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.05.27 16:23

Vaizdžiai tai vaizdžiai, bet pirmiausiai sako, kad sparnus būtina pakirpti :@ . Antram paukštis jau jaukus, nes leidžiasi kasinėjamas. Trečia, nėra ko nejaukaus paukščio erzinti nuolat kišant ranką į jo narvą ir neleidžiant jam nusiraminti. Ir ketvirta, mano praktika rodo, kad paukščius lipti ant pagaliuko galima išmokinti per vieną dieną, be jokių rankų kaišiojimo.

Ir šiaip aš labai skeptiškai žiūriu į tokias "žingsnis po žingsnio" instrukcijas, kai kalba eina apie gyvus organizmus. Kiekvienas gyvūnas yra unikalus, ir jo reakcijos į vienus ar kitus veiksmus yra labai individualios. O tokiuose nurodymuose gyvūnas prilyginamas kompiuterizuotam aparatui, su kuriuo dirbant rezultatas gaunamas nurodyta tvarka spaudant mygtukus :crazy .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.05.27 16:46

Ieškojau klipų, kad būtų parodyta kaip jaukintis, ir su tuo pagaliuku ir su maistu. Mat kaip dėl to,kad pakirpti nesupratau, nemoku angliškai, tai aš ir vaizdo ieškojau, nes yra kur kalba tik, tai niekas neaišku. Bet matau, kad Sailor teisi dėl esi dėl reakcijos ir kitų dalykų, aš galvojau, kad jis nejaukus, tik atseit pradžioj jaukų rodo.. pavyzdžiui mano patelė Kirė iš vis nervinasi kai ranką rodai ar pirštą, tai neprijaukinsi su kaišiojimu rankos. Tai aš ir nekaišioju, nebent reikia kažką išvalyt paimt. Tie metodai man rūpi: pagaliukas, žodžiai. Va mažiai iš rankos siemkes ima, tai galvojau kaip ten su tuo pagaliuku, jie spragsi kažkaip, jei mano nespragsi, tai galvoju tas garsas būtinas ar ne. Gal žinai kokių klipų yotubėje kur verti dėmesio su vaizdu daugiau.
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.05.27 17:16

Aš iš vis kai jaukinausi Koko ir Kirę nuo pradžių ( metai ir mėnuo jie abu pas mus), tai buvo taip, kad jaukint pradėjau nuo to, kad neidavau labai arti jų net (!), stengdavausi rečiau išvalyt narvą, paskui tik jau dažniau pradėjau. Antras etapas buvo, kad tik jaukinausi tiek, jog sorą pakabindavau ir to užtekdavo.. Pradėjo laukti kada pakabinsiu, kai pradėjo lest. Tada pakabindavau, pasitraukdavau ir lesdavo. Trečias etapas buvo, kai persikraustėm kitur gyventi ir aš pastačiau jau jų narvą šalia lovos, tada jau jie taip nesibaidė mūsų, tai priprato, kad vaikštom šalia, jie būdavo neįsitempę. Galų gale, paskutinis pasiekimas - buvo sora, kurią Koko lesė iš pirštų. Nesenai paliečiau snapą jo, truputi pyko, bet iš jo žinau, kad jau tikrai nebuvo išsigandęs, netgi biški susidomėjęs. Paskui, kai perėjo išvis leidau jiems, žinodama, kad nėra tokie jau drąsūs, ramiai perėt, net su Koko nežaidžiau, kad išvis būtų ramūs. Na, o dabar jau kitaip. Dabar vaikai yra, o jie labiau jaukūs. Vėl nauja patirtis.
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė emoske » 2011.05.31 16:14

Sveiki vėl :)
Taigi turiu banguotuką jau dvi savaites. Narve manau jaučiasi saugiai, pačiulba, rytais kartais žadint net nori. Bet vos įkišus ranką į narvą jis tiesiog išprotėja. Taigi vis dėl to norisi kad taip nebūtų. Gal dar ir per anksti pradėti jaukinti? Tiesiog nežinau nuo ko pradėti jaukinti kad paukščiukas nebijotų rankų ir pan. Šiaip nemažai laiko leidžiu prie jo, kalbuosi su juo, bet kolkas pažangos nematau. Todėl ir klausiu pirmų žingsnių, nuo ko pradėti jaukinimą prie rankų? Beje paukščiukas ir iš narvo dar neskrenda, bijo. Galbūt neranda durelių. Jos gana mažos. Labai dėkoju už atsakymus. Noriu turėt geriausią draugą :yes4: :victory:
Vartotojo avataras
emoske
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 2011.05.22 14:45
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.05.31 16:34

Bandyk pro narvo groteles įkišti sorą ant ilgo koto, bet ją rankoje laikyk. Kai pripras ir noriai les, galėsi ir dureles atsidarius kišti o tada jau atstumą iki rankos mažink po truputį.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2011.05.31 18:50

Aš panašiai saviškį prisijaukinau. Jau ir ant peties tupi. Žodžiu, viską prie manęs daro drąsiai, nebėga.
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė Junior » 2011.06.14 17:54

O štai ir mūsų pirmosios pažintys su rankom :) tiksliau pirštais :) :pleasantry:

Tik į narvą dėmesio nekreipkit šį savaitgalį jau bus naujutėlaitis :yahoo:
Prikabinti failai
DSC09936.JPG
Ir taip nuo labo ryto sendien :)
Vartotojo avataras
Junior
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2011.05.04 16:38
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2011.06.28 20:06

O mane jau nerimas ima po truputį. kodėl mūsų Ričiukas kuo toliau tuo mažiau ant rankų nori būti. Tik skraido ir skraido, o juk neišeina visą dieną laisvai laikyti, norisi patupdyti narvan, tai kur tau, neįmanoma. Keista, pradžioje (gal buvo išsigandęs) tai vos atkeliavęs tikrai ėjo ant rankų, o dabar kad išdrąsėjo ir toks jausmas kad visai manęs jam nereikia, nors gyvena vienas.
Tai taip liūna pasidarė..... kai pireš tai turėjau visiškai rankinuką..... tai galiu palyginti. ir kesta tuo pačiu, juk jaunutis vos poros mėnesių, taigi neturėtų būti baikštutis.
jau ir uždangalo ededu nakčiai. tai vis viena kai kišu ranką į narvą blaškosi. Po to lyg aprimsta ir ant piršto tupia, bet va laisvėje tai jau šakės, neprisileidžia.
Ką daryti, kad būtų kitaip ????
Taip atysakingai rinkausi paukštuką, nes norėjau visiškai rankinio - ir še tau - ne viskas klojasi taip lengvai kaip tikėjausi :unsure:
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius


Grįžti į Jaukinimas ir dresūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius