[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kai žmogus augina papūgų jauniklius
logo

Kai žmogus augina papūgų jauniklius

Auginam jauniklius :)

Standartinė ErikaE » 2011.06.28 10:55

Tai aš jo ir nevertalioju, dažniausiai jis tupi pas mane ant kelių ir užiema savo reikalais: valosi plunksnytes, stebi, domisi aplinka...O aš laikas nuo laiko jį pakalbinu, paglostau, pakutinėju, kai jis nori sparniuka pakeliu, kelia jis tiksliau pats, aš tik prilaikau :yes4: O dėl apvertimo ant nugarytės, tai tik paklausiau, nes labai man mielai atrodo senegaliukai gulintis delne ant nugaros :give_heart: Suprantu kad viskas su laiku, jis dar labai mažiukas, bet manau jei aš jį ištrauksiu tik pamaitinimui, tai jau tikrai bijos manes, tai kam tada reikėjo atimti iš mamos :o
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2011.06.28 11:06

Dar norėjau pasiteirauti dėl maitinimo :$ Dabar jis valgo 4 kartus per dieną, bet nevienodom porcijom, kartais suvalgo 15 ml,o kartais 18-20ml atitinkamai ir gužiukas prisipildo nevienodai. Ir man atrodo kartais kad pagal gužiuka jau reikia maitinti, nes lieka gerokai mažiau negu ketvirtis maistelio, bet dar būna nelaikas, iki maitinimo likusi valanda, tai ar nekreip jau taip didelį dėmsį į valandas, nes maitinu 7;12;17;23 val.,ir pamaitinti kada jau manau yra laikas pagal gužiuką ir kada jis tikrai prašo? O gal maitinti griežtai pagal valandas, bet tokiu atveju ir maitinti vienodomis dozėmis, kad gužiukas būtų pilnas kiek reikia? nes jis valgo pats galima sakyti, aš tik jam iš švirkšto paduodu, o jis ryja net pasicepsėdamas :D o kai nebenori nevalgo nors tu ka, išspjauna, pradeda purtytis, neryja,nors ir gužiukas nebūną pilnas :yes4: bet galiu per prievarta, giliau į gerklyte ir praryja tuomet, bet nenoriu taip jau jo prievartauti :unsure:
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.06.28 14:58

Nedaryk nieko per prievartą ir nesilaikyk tų valandų tiksliai. Kai matai, kad prašo, ir maitink.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2011.06.28 17:51

Tuomet puiku, ačiū sailor :* Yra pasikeitimų paukštuko maitinime :yes4: pabandžiau jam duoti košyte iš šaukštelio tai jam taip patiko, valgo pats be priekaištu, ryja kaip pasiutes, dar tiek košytės pats nėra suvalges, gužiukas kaip reikiant pilnas :URA tai labai džiaugiuosi kad mažiau man vargo bus, o tai maitinimas su švikštu užtrukdavo puse valandos, košytė vis ataušdavo,vis reikėdavo šildyti, kažkaip suktis, o dabar taip greit pavalgė, na tik pirma karta nelabai švariai pavalgyti pavyko, apsiterliojo visas, per gužį net teka, o jis nesustodamas toliau kad ryja ROFL
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė Vaidienė » 2011.06.28 19:16

BRAVO :fly2: :URA :taunt:
Vaidienė
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 2010.09.30 13:38
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.06.28 19:54

koks šaunuolis..teks seilinuką siūtis... :D
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė glitter » 2011.06.28 21:59

Va sita vaizda geriau nufilmuokit :crazy
Vartotojo avataras
glitter
 
Pranešimai: 1220
Užsiregistravo: 2009.05.02 10:42
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2011.06.29 10:59

nufilmuosiu butinai, pačiai bus paskiau smagu pasižiūrėti, kai papugiukas užaugs, o auga juk jis kaip ant mielių :D Dėl to stengiuosi kuo daugiau filmuoti, nes nespėsi mirktelt, o jis juk jau skraidys ir škadus darys :fly2: :friends
P.S. įdėsiu video vakare :yes4:
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė aatu » 2011.06.29 12:31

mielas auginimo dienorastis. :) prisijungiu prie stebetoju burio. :ALUS
Vartotojo avataras
aatu
 
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2010.07.06 16:16
Miestas: Vilnius-Kaunas
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2011.06.29 18:38

Smagu būtų jei ne tik prisidėtum, bet ir pakomentuotum, gal kuom ir pagelbėti galėsi :yes4: Smagu net būtų susitikti kada, kai senegaliukas paaugs, idomu kaip jie vienas į kita reaguotų :rolleyes:
Dėl video nuliūdinsiu, negalėsiu idėti, nes filmuoju su kamera ir pokol visa diska neprifilmuosiu ir neuždarysiu sesijos tai negalėsiu į kompa ikeltį pradžios kurią nufilmavau :$ Bet video tikrai bus,kadanors :$
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:


Grįžti į Veisimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius