[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kramerio žieduotoji papūga - Psittacula krameri
logo

Kramerio žieduotoji papūga - Psittacula krameri

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė ErikaE » 2011.08.30 22:59

O kaip mažyliai, nesibaido žmonių,rankiniai? nes rašiai,kad negali jiems skirti daug dėmesio ir kuo toliau tuo jie darosi baikštesni :unsure: O kaip dabar?gali paimti į rankas, nebėga? :rolleyes:
Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė xfoxsasx » 2011.08.31 13:01

Aš nesakiau, kad jie rankiniai, tik tiek, kad paėmus į rankas nesikandžioja ir kažkiek laiko pabūna, na o šiuo metu tai tik iš rankų lesa ir truputį baikštūs pasidarė... Manau, jaigu augtų vieni, tai būtų prie žmonių pripratę... Kadangi neturiu laiko su jais užsiimti, tai šiuo metu toks ir rezultatas :) Esmė ne tame, kad ar jie bus rankiniai, o esmė ar šeimininkas juos ir tokius mylės :) Mane nervina, kai sako, kad pirkau tik dėl grožio, mano nuomonę gyva būtybė dėl grožio egzistuoti negali :give_heart: , o čia jau šeimininko pasirinkimas kaip jis priims augintinį į savo namus. Ar šiltai ar augintiniui reik iš anksto kailinius nusipirkt :D
Vartotojo avataras
xfoxsasx
 
Pranešimai: 325
Užsiregistravo: 2011.04.05 15:41
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.08.31 13:19

mano Hariukas taip pat nerankinis...bet paglostomas leidžiasi,ant peties,galvos sėdėtu ir sėdėtu,ir iš rankų maistą bebaimės ima..va tik kai sparnus glostau tai taip snapuku pagarsina :crazy
užtenka kai pasiimu riešutų gliaudytoja į rankas,tai jis jau man ant rankos atlekia,riešutukų laukia... :boast:
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.08.31 13:51



Hariukas prieš pora savaičių...na vis į fotiką žiūri..
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Papooga » 2011.08.31 14:14

Fainuolis ir judu abu šaunuoliai BRAVO
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.08.31 14:21

Oj koks mielas smalsuolis Haris :give_heart:
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.08.31 17:54

Tikrai kad abudu šaunuoliai BRAVO .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.08.31 18:07

na tik negėdinkit..nieko ten įspūdingo... :$ :$ čia Hariukas šaunus...jau mano numilėtinis(taip šeima sako)..taip ir maniau ,kad gali būt drąsus,juk zoo daug žmonių mato,o ir vaikučiai ten beldžia į jų vitrinas...tad tikrai džiaugiuosi,įsigijusi jį iš ten...
klausimas svetikui,ar jo Garis irgi šeriasi...mano dabar visa galvytė Hariuko kaip ežiuko...juokingiausia ant sprando yra išdygusi viena geltona,geltona plunksna,tai vis kuitinėdama į ją žiūriu... :)
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.09.03 12:44

mano Hariukas kokia plunksną auginasi...
Prikabinti failai
Hario gelt,plunksna.JPG
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė tatjana » 2011.09.03 20:15

Kaip tau smagu :give_heart: ,o dar rašai,kad jis nerankinis :crazy .Jeigu mūsų Tukutis toks būtų,tai manyčiau,kad jis laaabai rankinis :yes4: .Nors mūsiškis po truputėli taip pat drąsėja,bet glostomas dar nesileidžia-rankų dar truputėli prisibijo.Jau išleistas paskraidyti vis labiau naglėja-daro euroremontus pagal savo skonį :spiteful: ir man tenka jį pastoviai auklėti.
tatjana
 
Pranešimai: 146
Užsiregistravo: 2011.05.08 11:37
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius