[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Prijaukinimas
logo

Prijaukinimas

Jaukinimas, dresavimas, žaidimai su augintiniais ir t.t.

Standartinė Blondi » 2011.11.12 18:40

Paskutinis mano postas buvo labiau Ebui skirtas Sailor :$
Beje Banytę kol buvo nejauki į narvelį įvarydavome tik vakare, sakydavom Bane namo, išjunkdavom ir iš kart vėl įjunkdavom šviesą:) Taip kokius 10 kartų gal daugiau gal mažiau nepamenu, bet pati skrisdavo namo, taip beje ir išmokėm tos komandos, dabar ir su šviesa žaisti nereikia, ir daugiau trejų kartu niekad kartoti nereikia :yes4:
O kas liečia pagaliuką, ypač jei ilgas tai nelipdavo o nuskrisdavo, nors dabar gal ir liptų ant jo, dabar jie iš vis bebaimiai ereliai juk :$
Šiaip suprantu, kad logiškai paukštis turi lipti ant to pagaliuko, bet kadangi visus savuosius jaukinau ne narve , o laisvėj, tai gal jiems tie visi pagaliukai asocijuojasi su patupdymu į narvą, o kadangi jie už laisvę papūgoms, tai todėl ir nuskrenda? 8|
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.11.12 19:04

Tai išmokymas lipti ant pagaliuko (narve) visai netrukto jaukintis ne narve, narve su jaukinimu nelendant.

Blondi, gerai, kad pasisekė tau su ta komanda "namo", nes dauguma neapsipratusių nejaukių paukščių į narvą neskrenda, o kiti, net ir norėdami įskristi, įėjimo neranda. O va su pagaliuku viskas labai gražiai, greitai ir be streso padaroma.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2011.11.12 23:53

As,prisimenu,Rapoliuka irgi pati pirma karta uzlipinau ant pagaliuko ir i narveli ikeliau visai be streso abiem.Prikisus pagaliuka jis automatiskai uzlipo,nereikejo nei mokinti.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2011.11.13 11:09

Vakar vakare nutariau vėl pamėginti su pagaliuku (specialiai parsinešiau iš lauko) ištraukti nors vieną iš savo papūgų iš narvelio...Ir ką jūs manot? Vos po lengvą pradėjau jį kyšti į narvą, tai mano paukšteliai ėmė vėl draskytis po tą narvą, tai lioviausi, nes bijau, kad nesusižeistų taip sparnus daužydami.... Žodžiu keistos tos mano papūgos... 8|
O dėl komandos "namo" man tikrai pasisekė, maniškiai kažkaip į narvą nuo pirmos dienos mokėjo grįžti, o kai su komandą išmoko tai iš vis pasaka....Pirmieji tie įlipimai į narvą aišku ne dėl komandos būdavo, o dėl to žaidimo su šviesa jaučiu, bet dėka jo priprato ir prie komandos.... Nors patinėlis ir dabar dažnai lipa ne po pirmos, o po antros, trečios komandos, nes vis patikrina gal persigalvosiu, patelė tai po pirmo pasakymo lenda į narvą :give_heart:
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.11.13 16:31

tai gal pagaliuko bijo nematyto, aš tai su laktele Kire įdėjau į narvą, tą laktelę ir pagal spalvą pažįsta ir tupėjus ne kartą ant jos :yes4:
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Blondi » 2011.11.13 16:33

Na matyt, nes net kai lakteles pakeičiu laikas nuo laiko (nes žievę nulupa), tai kurį laiką nelipą ant jų kol nepripranta....
Blondi
 
Pranešimai: 1294
Užsiregistravo: 2009.11.05 18:08
Miestas: Klaipeda
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2011.11.13 23:50

As irgi su ta plastmasine laktele kilojau :yes4:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Inesa16 » 2011.11.15 17:56

Sveiki :bye: idomios jusu istorijos, bet gal galit patarti man? As turiu papuga jau triacias menuo j tik is ranku grudus ima ir viskas niekai negaliu pasistumeti i prieki jai bandau paglostyti ar prisliesti ji man kanda. Gal galite duoti kokiu patarimu kaip prie jos priarteti? :)
Inesa16
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 2011.09.11 19:24
Miestas: Silute
Augintiniai:

Standartinė Ugne » 2011.11.15 23:43

JO šitas dėl kandimo man irgi dominantis klausimas ateina mano paukštis ir ant ranku ir ant galvos visur lipa kur tik nori, bet bandai paliest pakasyt galvą - kanda
Ugne
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 2011.10.21 21:03
Miestas: Klaipėda
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2011.11.16 00:02

Nu tai nelieskit :) argi jau taip svarbu,kad negalit pakasineti.Maniskiai irgi ranku bijo,nors tupi visur,maista ima is ranku,tai as ir nelendu prie ju :)
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:


Grįžti į Jaukinimas ir dresūra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius