[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 384: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Augintinių video
logo

Augintinių video

Standartinė Jovita » 2011.10.29 17:50

Munex, patiko video BRAVO O ten Stepukas ne kaip višta kudakuoja? Man taip pasirodė.. :unsure: Savo balselį jis lavinasi taip visaip varijuodamas balsu :yes4: Ir rėkimas man atrodo dalis to :yes4:

Žakučiai labai gražiai kalba BRAVO
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2011.10.29 19:10

Kad ne kaip vista :unsure: ,jis ten taip graudziai graudziai girgzda,as pirma karta kai isgirdau,galvojau,kad kate jam uodega prispaude :pooh_lol: O del rekimo nezinau,kartais visai nedaug,o kartais tai istisai klykia :whistle2: ,na nieko,gal isaugs :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.10.29 19:54

Na kad man tai kaip višta ir viskas, ten pačioj pradžioj :rolleyes: :pooh_lol: Na ta višta, kur lauke vaikšto už lango :yes4: (gal pagalvojot kad apie papūgėlę-patelę aš kalbu ..) Grynai tas vištiškas ko koo kooooo... (sunku rašant įgarsint :pooh_lol: )
va kaip pavyzdį įdėsiu:

tik lėčiau, ir Stepukas papūgiškai taip aišku... (ir be kutkuda). Va taip, atrodo paaiškinau ką norėjau pasakyt :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2011.10.29 23:14

Supratau,ka norejai pasakyti :yes4: ,nu bet realiai tai nelabai i vista panasu,man tai grynai toks liudnas girgzdesys :pooh_lol:
Va,varnenai pavasari labai gerai kudakuojancias vistas pamegdzioja :pooh_lol: ,net susimaisyti galima,lygiai taip pat,tik gerokai tyliau :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė gabusia » 2011.10.30 16:47

Gerulis Benas, man patiko tas "biski ku ku" ROFL
Munex mano Romukas ir kart i tavo Stepuko balsa atsiliepe.. :pooh_lol:
Vartotojo avataras
gabusia
 
Pranešimai: 5104
Užsiregistravo: 2007.09.12 14:11
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė ingoshka » 2011.10.30 18:43

ačiukas dar kartą visiem,kartais jam išeina sudainuoti 'duos kiškis kaku' ROFL
Vartotojo avataras
ingoshka
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 2011.02.13 17:41
Miestas: lt
Augintiniai:

Standartinė ErikaE » 2011.11.30 22:43

Štai kaip Kivis moka naudotis savo "liftu" kai nori ateiti pas mus :taunt: Nekartą yra nustebinęs, palieku vieną kambary,pati virtuvei sukuose ir žiūriu atpėdina, be jokio garselio :crazy

Vartotojo avataras
ErikaE
 
Pranešimai: 3962
Užsiregistravo: 2011.01.05 21:08
Miestas: Lentvaris
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.12.01 13:19

BRAVO gražiai čia Kivis lipa.o ir pas Bugi toks drąsus... :give_heart:
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2011.12.01 18:38

Oi čia man patiko. :pooh_lol:
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė linska » 2011.12.01 22:37

Mano viena papūgėlė kai turėjo problemų su sparnais vis ant žemės nurisdavo, tai buvau pakabinusi šniūrą kuriuo iki narvelio užlipdavo. Labai gražiai atrodo :D
Vartotojo avataras
linska
 
Pranešimai: 667
Užsiregistravo: 2009.01.21 22:03
Miestas: Kedainių r.
Augintiniai:


Grįžti į Plunksnuočių nuotraukos ir video

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 4 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius