[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kramerio žieduotoji papūga - Psittacula krameri
logo

Kramerio žieduotoji papūga - Psittacula krameri

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė IRENA » 2011.12.04 10:43

kaip gražu pas krameriukus,visų labai gražios nuotraukos , o pas mane tai ''baisios nuotraukos ''
Prikabinti failai
bronka 018.jpg
čia iš serijos vienas namuose
bronka 019.jpg
IRENA
 
Pranešimai: 729
Užsiregistravo: 2008.06.07 09:19
Miestas: kaunas
Augintiniai:

Standartinė gabusia » 2011.12.04 11:16

Evers kokie saunus pasiekimai... BRAVO

Irena oho kokie pas jus remontai.. :crazy
Vartotojo avataras
gabusia
 
Pranešimai: 5104
Užsiregistravo: 2007.09.12 14:11
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.12.04 11:16

IRENA oi kokie darbininkai,suprabtama du pajėgia gaugiau...mano tai virš karnyzo kriaužia...daugiausia tupi ant kopetėliu ant virvės prieš veidrodį,o apačioj ant ant kitų narvų ir urzgia...bet jau patys kokie gražūs,o ir prie meno matosi... :pooh_lol: :give_heart:
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Jovita » 2011.12.04 13:31

evers, kaip gražiai Haris apsiverčia :)
Irena, oho kaip krameriukai pasidarbavo :crazy
Vartotojo avataras
Jovita
 
Pranešimai: 1599
Užsiregistravo: 2010.04.22 21:26
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė evers » 2011.12.04 13:48

kažkaip aš geltonų pasiilgau,ar niekas forume nebeaugina,pamenu nuotrauku buvo ankščiau i geltonų..kažkieno nepamenu,abu bernužėliai užaugo... :rolleyes: kaip spalvų norisi...
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė Kukutis » 2011.12.04 13:51

Haris pas mus tikras saunuolis!!!tikrai,zodziu truksta BRAVO BRAVO BRAVO
Irena,nesuprantat man atrodo Tikrojo pauksciu meno :D cia tikras sedevras,o Jus sakot negrazu,baisu :crazy grazuoliai zaliukai BRAVO
o vakar maniske pirma karta prie manes maudytis pasiprase ;) pradejo trypti kojomis,mojuoti sparnais,ir dar saukti pradejo :crazy vyras sako,kaip gi tu nesupranti,atejo :bath: laikas :yes4:
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė Smile » 2011.12.04 16:10

Haris koks šaunuolis :give_heart:
Vartotojo avataras
Smile
 
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: 2010.06.05 13:19
Miestas: Joniškis
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2011.12.04 17:08

O jau remontas koks. ROFL
Pas mane panašiai, bet kai pasakau tepu, tepu ir nebegraužia tapetų. :)
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2011.12.04 18:40

Na, bet jau interjero dizainerų :crazy porelė, tai BRAVO .
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė IRENA » 2011.12.04 21:18

jooo Hariukas šaunuolis, jei dabar tokius triukus daro :hah:
o maniškiai baisūnai-tik namus griauna,kaip ten pas gabusia viskas normaliai-aš neįsivaizduoju? juk tokie paukščiai,tokie snapai.....
Aš vakarais ,norint įviliot į narvą-vis duodu ką jie labiausiai mėgsta,tada ir uždarau,o dabar Gutelė gudri ;ji užsikabina ant narvo ir snapu siekia maisto,tada šast ant slenksčio ir lesa,jei sujudu -skrenda,o jei sėdžiu ramiai ,tai eina lėtai mane stebėdama,o Bronius be problemų įlenda ,palesa ,pasisupa,jam jokio streso nėra,jis pats nakčiai ateina į narvą.Gutė dar kartais užlipa ant narvo ir pro virbus prašo Broniaus maistelio,tai mačiau kaip Bronius obuoliu maitino
IRENA
 
Pranešimai: 729
Užsiregistravo: 2008.06.07 09:19
Miestas: kaunas
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius