[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Raudonuodegės papūgėlės - Pyrrhura gentis
logo

Raudonuodegės papūgėlės - Pyrrhura gentis

Senegalai, Nimfos, Rozelos, Margaspalvės, Krameriai, Aratingos, Kakariki ir t.t.

Standartinė kaukute » 2012.01.11 23:18

Treciasis Kl liko,seimininkui minejau apie foruma,vis tikiuos,kad dar kada pamatysiu cia.Evers,jei nori kad Liukas draugeliu liktu,patariu neieskoti poros.As galima sakyti praradau Kikute(kaip drauge).Kai narve sedi,nebeprieina,nebepakisa galvytes pakutineti,pasnekinus lyg ir noretu prieit,bet patinas tuoj pavydo scenas kelia,paleidus tas pats,ant peties atsitupia ir tuoj vyriskis prisistto,kad jau neduok dieve kas Kikes nepaliestu.Jei ji niekada nebutu poroje gyvenusi,nebuciau ir ieskojus antros puses,nes tikejausi uzsibaigs jos pasipesiojimo ir snapo pasilauzymo problemos.Jos ir pasibaige,tik beperedama sparnu plunksnas isikramte,bet tai neisipese.Dabar poroje pauksciukai gyvena pilnaverti paukstiska gyvenima,tik va drauges nebera...
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.01.12 00:19

Nebūtinai taip bus, juk Liukis rankomis išmaitintas, tai žmones už savo gentainius pripažįsta. Mano Mauglis (irgi rankomis maitintas) tarp keturių mergų gyvena, ir vis tiek man didžiausias draugas, vos į kambarį ateinu, pirmas pas mane ant peties atskrenda, ir dažnai nelabai nukrapštysi. O Rocco ir Mažė visada galvas palenkia pakasymui, kai prie narvo prieinu. Gražuolė narve ne taip nori būti kasoma, bet kai paleista, tai irgi galvą lenkia, kai pro šalį einu. Nors ne raudonuodegės, bet irgi papūgos, ir gyvenančios būryje.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.01.12 12:07

Aisku,visaip gali buti,Kike irgi manes neisizadejo,tik vyrukas jai neleidzia,jei narve pakviesta prieina prie grotu,tas prisokes tuoj i pakausi duoda :@ Jei patinas irgi butu buves rankinukas taip turbut nebutu nutike
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė evers » 2012.01.12 12:35

o kaži taip kaip su banguotukais būna,kai vienas rankinis ir kita prisijaukint lengviau būna... :unsure: ar nėra galimybės...
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė gede » 2012.01.12 12:57

Kai vienas rankinis, tupi dažnai ant šeiminyko, kitas(laukinukas) nori-nenori matydamas tokį gentainio elgesį, greitai supras, kad čia pavojaus nėr ir galima sekti jo pėdomis :yes4: . Tik va visiškai rankiniu-laukinis padaras netaps :no: , savisaugos jutikliai bus žymiai stipresni, pvz. tupi abu ant peties, kažkas barkšteli-laukinukas pabėga, o rankinis lieka tupėti. O dėl prisijaukinimo greičio, irgi pvz. pirkau visiškai laukinę aratingą, kuri net pardavėją per pirštines pakrikštijo, iki kraujo, atsisveikinimui :bye: , o pabuvusi draugijoje su rankiniu paukščiu, stebėdama jį, po +- dviejų savaičių užlipo man ant rankos, neteko girdėti, kad pavieniai laukinukai po kelių savaičių eina ant rankos. Sakyčiau(IMHO) turint viena gera rankinį draugą, galima drasiai jam poron imti laukinuką ir nesukti sau plaučių :whistle2: .Ir dar, nepasakyčiau, kad Saulėnas(pirmasis-rankinis mano augintinis) tapo man kažkiek abejingesnis, nedingo ta meilą, aš jam vistiek numero uno :URA
Vartotojo avataras
gede
 
Pranešimai: 4906
Užsiregistravo: 2007.12.09 18:20
Miestas: Panevezys
Augintiniai:

Standartinė evers » 2012.01.12 14:30

na aš ar nieko neieškau,bet pasvarstymų visokių būna...Liukas ir taip mielas,nemanu kad draugija jį sugadintu,nebent nebekreipčiau visai į jį dėmesio,bet su mano sūneliu šito niekaip nebūtų,kai tik atsikelia lekia pasiimt savo Liukos...o jai nerasiu jam poros kokios norėčiau tai teks taip jam ir gyvent su mumis...aš labiau Hariui bijočiau porą įtaisyt..
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.01.12 17:02

Man regis, turi įtakos ir tai, ar rankinė papūga patinas ar patelė. Gamtoje patinas savo patelę dažnai net nuo gentainių gina, tai ko norėti, kad laukinukas negintų savo žmonos nuo žmogaus. O prijaukintas patinas, ypač žmogaus išmaitintas, žmonėmis pasitiki pilnai, leidžia jiems daryti labai daug ką, ir todėl tokių aršių pavydo scenų dėl partnerės nekelia.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.01.12 18:28

Tikrai gali buti sitaip,nes musu pyrurinas ypatingai po prejimo ziauriai Kike saugo,aisku nupupia paskui ja ir ant galvos ir ant rankos,bet tada jau bijok pajudeti,isigandes kanda arba man arba Kike veja salin
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė kaukute » 2012.01.12 18:40

klios foto susikaupe :D
Prikabinti failai
DSC_7367.JPG
DSC_7421.JPG
DSC_7422.JPG
DSC_7426.JPG
DSC_7429.JPG
DSC_7431.JPG
DSC_7453.JPG
Vartotojo avataras
kaukute
 
Pranešimai: 1310
Užsiregistravo: 2008.12.10 12:53
Miestas: KLAIPEDA
Augintiniai:

Standartinė Kikimara » 2012.01.12 18:55

Priešpaskutinė foto laaabai miela. :give_heart:
Tikra meilė. :give_heart:
Vartotojo avataras
Kikimara
 
Pranešimai: 3651
Užsiregistravo: 2010.07.26 19:18
Miestas: Kėdainiai
Augintiniai:


Grįžti į Vidutinės papūgos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius