[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Mityba
logo

Mityba

Apie papūgų mitybą ir papildus

Standartinė Kukutis » 2014.10.01 21:01

Sveiki,pasakykit zmones protingi,ar krameriams ar aplamai visiems papugajams galima duoti vistienos ar mesos?nes Facebuke esu krameriu grupeje,kur pauksciui dave aplesioti avienos kaulus :nejaugi: kai paklausiau ar esat tikri,kad jiems tai galima duoti,tai atsake"Meat and chicken are a good source of protein and are part of your birds diet"cituoju.tai reiskia,kad vistiena ir mesa yra proteinu saltinis ir yra dalis jusu paukscio dietos :hmm: :hmm:
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė Rodnega » 2014.10.01 21:53

:777:
Kažkas čia naujo. Reikės pasiknisti po rusų forumus. Gal ir jie taip rašo 8|
Vartotojo avataras
Rodnega
 
Pranešimai: 1830
Užsiregistravo: 2010.02.01 20:29
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė Munex » 2014.10.01 21:54

As labai retai,bet duodu vistienos krutineles maziuka gabaliuka,nes Pylipa labai jau atkakliai ir ikyriai praso,o valgo su didziausiu apetitu.
Vartotojo avataras
Munex
 
Pranešimai: 6282
Užsiregistravo: 2009.02.20 20:54
Miestas: Utena
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.10.01 23:10

Duoda žmonės mėsytės kartais papūgoms, ypač kai reikia joms svorio priauginti :yes4: . Mano kakadulei didžiausia šventė būna, kai vištos kaulą (virtą) gauna.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2014.10.02 08:43

Aš irgi esu skaičiusi kažkuriuose straipsniuose, kad vištienos duoda papūgoms. Nors gamtoje toks "kanibalizmas" kaži, ar pasitaiko (bent aš niekur nemačiau tokių mokslinių faktų užfiksuotų). Juk pakankamai yra kitų maisto šaltinių.

O Sailor man priminė filmuką Rio, kur piktasis kakadulis vištos kulšį kapoja... :xaxaxa:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė Vygintas » 2014.10.02 13:01

Nežnau kaip gamtoj,bet kai mano kakarikiai laisvai po kambarius skraidydavo tai pusryčiams suteptus sumuštinius turėdavau saugot,nes kitaip jie dešrą pavogdavo. :crazy2:
Vartotojo avataras
Vygintas
 
Pranešimai: 1422
Užsiregistravo: 2011.04.10 21:10
Miestas: Emigracija
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2014.10.02 13:54

Tai gi šitie skraidūnai viską vagia, jei tik suspėja. Tik klausimas toks - ar toks privagiliavimas nebus kokių vėlesnių negalavimų priežastis? :undecided:
Kai aš saviškius atsinešu į virtuvę - būtinai stalą nukraustau taip, kad nieko ten neliktų. Ir tai pasitaiko, kad tokių priemonių nepakanka - sugeba pilkiai dar ir iš rankų nugvelbti ką nors, tai tenka atgal man iš snapų iškrapštyti. :xaxaxa:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė Kukutis » 2014.10.02 21:08

Cha,jiems tik duok laisve :xaxaxa: maniske,jei tik leistu kasnors,turbut viska viska nuo stalo susveistu.viskuo jinai domisi,visur savo raudona snapa kisa.bet turi but tvarka namuose :piktas: :chacha: jei negalima,tai negalima,nors ir kaip noretusi.pasui,neduok dieve,paskaustu pilvuka koki :asaros:
Vartotojo avataras
Kukutis
 
Pranešimai: 2888
Užsiregistravo: 2009.08.29 12:08
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2014.10.02 23:05

Žiūrėt, ką duodat, reikia. Visokių sūrių, aštrių, rūkytų ir pan. negalima.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Giedriuuzs » 2015.02.25 16:19

Oj atsiprašau, dėde Viliau :mokyti: , gerai, kad neprimušėt :scare2: , jezus iš kur naujokas gali žinoti, jog viso papūgos šeriamos vienodai ir taip toliau, nors taip net nėra, bet neesmė... Aš greitai paklausiu apie kramerius ir vsio. Mokausi :read:
Giedriuuzs
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 2015.02.24 13:57
Miestas: Kupiškio rajonas, Salamiestis
Augintiniai:


Grįžti į Mityba

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius