[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Banguotosios papūgėlės - Melopsittacus undulatus
logo

Banguotosios papūgėlės - Melopsittacus undulatus

Banguotukai, Neišskiriamieji, Aimara, Žvirblinės, Burko, Giedančiosios ir t.t.

Standartinė Roxy » 2016.12.18 18:36

Parveze imones vairuotojas, vaziavo parsivezti krovinio i Vilniu, ir parveze. Labai faina pardaveja pasitaike. Buvau ja perspejusi kokia kelione laukia maziaus, bet zadejau as viskuo pasirupinti, bet taip gavosi, kad atejusi ryte i darba vairuotojo neberadau, o jis paskambino kad jau isvaziavo anksciau. tai teko man skambinti tai vilnietei ir prasyti kad gerai ipakuotu mano siuntinuka. Kai parnese vyras i kambari tai radau ivyniota, privystyta i ranksluosti, dekuti, dar ir saliero stiebeli lauktuviu. Nu faini zmones. Aciu jiems labai, vakare dar parase, pasiteiravo kaip 'siuntinukas" jauciasi, kaip jam nauji namuciai. O Ricis tai daug drasesnis uz Pupa ir labiau bendraujantis ir idomesnis. Vaikai negali atsidziaugti jo draugija, nesiojasi kartu, kalbina, tas irgi dalyvauja su jais,jei ant peties tai kibinasi. bet labai laikosi Pupos. O su Pupa nera viskas gerai, ji labai pasyvi, nuolat pasiputusi tupi, dabar jau ir ta maziu skriaudzia, veja salin, kai tas nori pabendrauti su ja. Susiguzusi, pikta, niekas jai neidomu. Skraidyti jai irgi neiseina, as taip suprantu kad ji kazka igimta turi negera. O mazius guvus, zaisliukus kibina, islekia paskraidyti, vel parlekia. Labai fainas paukstukas. Cia Eglinainei reikia dekoti kad turime Rici, kai ji parase kad Kaune paziures ir as gi turiu galimybe parsivezti, tada kazkaip ir pagalvojau, o tai kodel istikruju as negaliu susiieskoti kitame mieste. Aciu Eglinaine, uz ideja :friends
P.S. Sunaus kompe (namie) nera lietuviu kalbos, atsiprasau kad naudoju ne lietuviska abecele. Man paciai tai labai nepatinka :piktas:
Roxy
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2016.09.28 10:54
Miestas: Šiauliai
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2016.12.19 01:06

Roxy, galvojau, kad ji pasveiko :o
Aš tau jau seniau rašiau, - pasikeisk ir turėsi du sveikus paukštelius.
Nes jei kažkada norėsi veisti - na kad susilauktų vaikučių - tai tur būt negerai su tokiom bėdom - kurias įgimtas turi Pupa - veisti.
Labai gaila - jei skriaus šitą mažiuką ir muš. Bet jei ir Žirnį mušdavo, - tikrai gal jos toks būdas. Merginos visada piktesnės kažkiek, nu bet mūsiškė tai nors pavaiko Čeisiuką, bet šiaip tai meili ir guvi, linksma žaisminga, labai mėgsta žaisliukus ir visa kita ir ant peties ir rankų pas mane gal net daugiau skrenda nei patinukas :)

Net nežinau - ką ir patarti....
Kiti aišku gal kitaip galvoja, bet aš asmeniškai norėčiau laikyti du sveikus judrius paukštukus, o ne piktą pvz. kuriai niekas neįdomu. Ypač jei mano vaikai negalėtų normaliai bendrauti. Gal aš renkuosi lengvesnį kelią, bet gyvenimas ir taip sudėtingas, kam dar jį sąmoningai sunkinti?
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė sailor » 2016.12.19 10:22

O kodėl galvojat, kad įgimta? Greičiausiai čia užsitęsusi neišgydyta liga. Netemps ilgai paukštukas, jeigu jau tokia būklė ilgai tęsiasi. O jauniklį veja šalin todėl, kad ramybės nori, gi serga, blogai jai. Ruoškitės netekčiai.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ilona » 2016.12.19 11:53

:(
Vartotojo avataras
Ilona
 
Pranešimai: 697
Užsiregistravo: 2007.01.23 18:45
Miestas: Vilnius

Standartinė Roxy » 2016.12.20 10:59

Pupa pas mus jau kokie 3 mėnesiai, bet situacija panaši visą laiką ir buvo. Ji ne tik kad neskraido, ji net neperšoka nuo laktelės ant laktelės, lipa grotelėmis. Nėra taip, kad ji tupi visą dieną susigūžusi. Ir pačirškauja, ir pasimankština (sparniukais paplazdena) narvelyje. Kartais išlenda ir iš narvelio. Lesa gerai. Bet kai viena būdavo tai tikrai pasyvi labai buvo, dabar kai mažius pradeda kokį žaisliuką kibinti, tada ji nuveja mažių ir pati tą žaisliuką čiupina. Atrodo ką Ričis pradeda veikti, tai ir jai to pačio prisireikia. Tada mažiuką nugina. Bezdžioniauja jį. Bet dažniausiai pasipūtusi. Ir labai skaudžiai kirsti pradėjo, labai pikta paliko. Ir ryškiai skiriasi nuo mūsų meiluko. Toks žaismingas, smalsus, įdomus.
Kur aš ją dabar pakeisiu. Nebevešiu atgal jau tam žmogui. Dabar jau nieko nekeisime. Vėliau žiūrėsim.
Roxy
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2016.09.28 10:54
Miestas: Šiauliai
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2016.12.20 14:53

Reiškia, kažkas negerai paukščiui. Taip neturi būti. Užsitęsusi liga. Nesakau, kad rytoj numirs, bet pribaigs vieną dieną ta liga ją.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Ieva » 2016.12.20 16:36

Tai gal sparno trauma kokia buvus ir sugijus, dėl to neskraido. Tarkim normalioj būsenoj kai būna, atrodo simetriškai laikomi sparnai? ar rąžosi ji su abiem sparnais?
Vartotojo avataras
Ieva
 
Pranešimai: 2032
Užsiregistravo: 2008.05.05 16:57
Miestas: Kaunas, Vilijampolė
Augintiniai:

Standartinė Roxy » 2016.12.20 16:59

Jo, razosi abiem sparnais. simetriski atrodo. bet ligos tai kur buvo, tai su kvepavimu buvo bedos.
Roxy
 
Pranešimai: 158
Užsiregistravo: 2016.09.28 10:54
Miestas: Šiauliai
Augintiniai:

Standartinė Eglinainė » 2016.12.21 01:40

Gal aš ir keistai galvoju,bet pirma,kas ją negaluojančią ims tą papūgėlę, antra... na, tiek prabuvus ir negaluojančią kažkur ištarabanyt... aš iš savo pusės to nedaryčiau, jau kiek jai lemta būtų tiek lemta,bet savo dieneles užbaigtų pas mane... žinoma,kiekvienas skirtigai mąsto. Gal bandyt dar kažkokiais būdais ją gydyt?
Galima juk neleist su patinu jų ,kad susilauktų palikuonių,tiesiog jei gyvens,laikyt atskirai. O patinėliui su laiku pažiūdėt kitą kompanjonę. Ir apskritai ar ji negaluojanti tų palikuonių sugebėtų susilaukt ir visą kitą...
Nesmagi ir keista tokia situacija.. bet, o ką daryt? Kažkaip žiūrėtis reik,..
Vartotojo avataras
Eglinainė
 
Pranešimai: 114
Užsiregistravo: 2016.01.06 22:09
Miestas: Kaunas
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2016.12.21 03:28

Paukščiai ne šunys, ar katės kad būtinai patino reikia, norint veistis. kiaušinius patelė ir be patino gali dėti. O serganti tai tikrai nedės. Nemanau, kad ten sparnai lūžę, nagi pasišiaušęs paukštis tupi, taigi aiškiai serga.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:


Grįžti į Mažosios papūgėlės

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

cron

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius