[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions_content.php on line 704: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4761: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4763: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4764: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/functions.php on line 4765: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/functions.php:3891)
Paukstis.lt • Temos rodymas - Kalendorius 2013
logo

Kalendorius 2013

Forumo kalendoriai

Standartinė Papooga » 2012.11.05 10:41

Nile, reikia ten prisijungti savo vardu, tik tada galima bus balsuoti.

Deivis99, paspaudi ant žvaigždučių, atsidaro nuotrauka didesniame lange ir tada vėl ant žvaigzdučių - balsuoji.
Vartotojo avataras
Papooga
 
Pranešimai: 10520
Užsiregistravo: 2007.01.23 00:17
Miestas: Vilnius
Augintiniai:

Standartinė alinaaa » 2012.11.05 11:23

Maniškių išvis nėra tarp kandidatų. :xaxaxa:
O balsuot ir man nesigauna, reiks vėliau pamėgink per kitą naršyklė, gal tada pavyks. :nežinau: 8|
Vartotojo avataras
alinaaa
 
Pranešimai: 1748
Užsiregistravo: 2008.06.09 15:40
Miestas: Vilnius - Ignalinos r.
Augintiniai:

Standartinė Ausrele » 2012.11.05 11:42

Aha, suprantu, kad su foto kažkas nepavyko. Išsiaiškinsim su Kikimara, kas kur negerai. Papildysim. Ne bėda. Tik lukterkit, nes Kikimara moksluose. Be vakaro nieko nebus. :no:
Vartotojo avataras
Ausrele
 
Pranešimai: 2498
Užsiregistravo: 2009.04.21 16:31
Miestas: Vilniaus r.
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.11.05 12:07

Tai ko gero, balsuot nė neapsimoka, kol nuotraukos nebus sutvarkytos. Ne tik kad trūksta, bet ir, kaip minėjau, tų pačių yra ir prie mažų, ir prie didelių.
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė Snaige » 2012.11.05 13:59

Mano Čipso irgi poros kadrų trūksta.. :yes4:
Vartotojo avataras
Snaige
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 2009.08.24 11:15
Miestas: Naujoji Akmenė
Augintiniai:

Standartinė sailor » 2012.11.05 14:03

Dar noriu pasakyti, kad man labai patiko, kaip pernai balsavimui buvo nuotraukos surūšiuotos - pagal rūšis. Labai patogu buvo matyti, kiek kiekvienos rūšies nuotraukų yra ir daug lengviau vertinti, kai gali jas palyginti. Visgi tarpusavyje konkuruos daugiausiai vienos rūšies nuotraukos. Ar galima bus iš šiemet taip sudėlioti (kai bus galutinai išsiaiškinta su nuotraukomis)?
Vartotojo avataras
sailor
 
Pranešimai: 22581
Užsiregistravo: 2007.02.21 23:18
Miestas: Kaimas Airijos vidury
Augintiniai:

Standartinė EmiliukaS » 2012.11.05 14:18

As bandau prisijungti su esamu vartotojo vardu ( tai yra EmiliukaS) o man meta
"Username and password do not match or you do not have an account yet" :nežinau:
Vartotojo avataras
EmiliukaS
 
Pranešimai: 296
Užsiregistravo: 2010.09.01 16:02
Miestas: Alytus
Augintiniai:

Standartinė Smile » 2012.11.05 14:34

Aš taip pat pastebėjau, kad kai kurios nuotraukos kartojasi. Tai dabar nebalsuoti? Tikriausiai reikia palaukti kol bus sutalpintos visos nuotraukos, o tada išsirinkti iš kiekvienos rūšies geriausia variantą ir pabalsuoti :girl_sigh:
EmiliukasS, o slaptažodį kokį vedei? Nes reikia vesti el. pašto adresą, o jeigu nepavyksta prisijungti teks registruotis :winkas:
Vartotojo avataras
Smile
 
Pranešimai: 657
Užsiregistravo: 2010.06.05 13:19
Miestas: Joniškis
Augintiniai:

Standartinė EmiliukaS » 2012.11.05 14:40

aciu Smile dabar jau prisijungiau :*
Tik va norejau pabandyti prabalsuoti ( arpavyksta nes kai kuriems nelabai) paspaudziu ant zvaigzduciu o man meta
"Only registered and logged in users can rate this image" Nors jau esu prisijungusi :undecided:
Ir jeugu butu galimybe taipogi butu zymiai patogiau (kaip sailor rase) ,Kad pagal rusis butu sudeliota :geda:
Vartotojo avataras
EmiliukaS
 
Pranešimai: 296
Užsiregistravo: 2010.09.01 16:02
Miestas: Alytus
Augintiniai:

Standartinė evers » 2012.11.05 15:31

Na su nuotrukom,kaip ir pagalvojau pradžioje,taip ir įvyko.kad su tuo atrinkimu bus problemų..na iš saviškiu nieko negaliu pasakyti nieko fantastiško nebuvau atsiuntusi,tai ir nekibsiu.na nebent Liukos buvo daugiau foto įvairesnių..
o va man patiko Elos foto ant akmens jau nuotrauka nai nai o įkelta tik prie mažam formatui,aišku nežinau gal dydis netiko,bet foto tai :clapp: dar vienuolės kur poroje man BRAVO
Vartotojo avataras
evers
 
Pranešimai: 4410
Užsiregistravo: 2009.10.21 15:21
Miestas: kretingos raj,
Augintiniai:


Grįžti į Kalendoriai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Forumo augintiniai

Kaladėlę aš kremtu
Ir snapelį dailinu!
Plunksnas dar pakedenu -
Savo grožį puoselėju!

2015 Gruodis

Kalendorius